Úvodní stránka » Úvod o klubu » Valná Hromada KPUC

Valná hromada - členská schůze

Členskou schůzi, která je nejvyšším orgánem klubu svolává výkonný výbor nejméně jednou ročně. Členská schůze může být svolána mimořádně, požádá-li o to písemně nejméně jedna třetina všech členů klubu.

Oznámení o svolání členské schůze musí být provedeno výkonným výborem písemnou formou. Oznámení musí být sděleno všem členům klubu nejméně 15 dní před datem konání schůze.


Valná hromada KPUC 2019


Valná hromada KPUC 2018

Dne 10.3. 2018 se uskutečnila Valná hromada KPUC

na tradičním místě v Penzionu Mostař. 

Po mírně opožděném zahájení byli členové klubu i pozvaní hosté seznámeni z hodnocením uplynulé sezóny a plány na rok letošní.

Testační den byl stanoven na 19.5. 2018 v areálu Cartime v Klimkovicích. Všichni jsou srdečně zváni, grilovačka a dlouhé diskuze probíhají až do pozdních večerních hodin. Součástí jsou neodmyslitelně testace nových veteránů i retestace.

  

   Naše srazy proběhnou v tradičních termínech i místech konání. Na Dole Michal 22. - 24. 6.2018 a na Kajloveckém kempu 7. - 9.2018. Pro nováčky jen připomínám, že v neděli je jen odjezd účastníků.

Před nutnou občerstvovací přestávkou nás Petr Bellinger seznámil z pražskými novinkami z AKAVu a FKHV. Samozřejmostí byly informace o letošním LCW, které se přesouvá na nové místo a to ATC Merkur na Pasohlávkách. Pro úplnost 1. - 3.6.2018, devátý ročník.

Po delší pauze nás předseda testační komise Marian Czaník seznámil s novinkami týkajících se testací a legislativy okolo veteránů. Jak správně tušíte, byl to nejdelší bod programu. Dotazů bylo hodně a diskuze se protáhla.

Na závěr si všichni prohlédli stylový pohár BEST OFF BEST, který na mé přání vyrobil geniální Vlastiček Němců.

Pohár je samozřejmě na akci BIG 8 PÁRTY 2018 - Důl Michal.

Poté již následovala volná zábava, tanečky, tombola a bowling. Všem dárcům tomboly tímto velmi děkujeme. Získané prostředky slouží na další klubovou činnost.

Diskuzní hloučky okolo baru byly rozpuštěny okolo druhé hodiny ranní - Eva nás zahnala spát, se slovy nejdete - nebude mít kdo udělat snídani. Takže teď jen vyhlížíme lepší počasí a těšíme se na první vyjížďky.

Pozvánka na valnou hromadu KPUC 2018:

Telefon pro rezervace ubytování: +420 736 614 784 ( paní Eva )  

www.penzionmostar.cz

Při rezervaci ubytování uveďte, že chcete ubytování na tuto akci, jinak Vám bude sděleno, že penzion je obsazen neboť je rezervován celý pro nás.V případě dotazů využijte kontaktní formulář kliknutím ZDE.


Aktuality 2023

plakat_zari2023.jpg

 

Full size session 17th

Full size session 16th

Big 8 Party 2016